بیمه عمر و تامین آتیه


عقد قرار داد بین یک شرکت بیمه و شخص حقیقی یا حقوقی که به موجب آن شرکت بیمه تعهداتی درمقابل شخص بر عهده می گیرد که به مرگ و زندگی شخص حقیقی بستگی دارد.
که در انتهای مدت بیمه نامه چنانچه بیمه شده در قید حیات باشد سرمایه بیمه نامه به بیمه گذار و چنانچه بیمه شده فوت نماید سرمایه بیمه نامه به وراث یا ذینفع بیمه نامه پرداخت نماید.

پس انداز و سرمایه گذاری است که هر شخص بنا به بودجه ای که دارد مبلغی را مشخص می کند یا به صورت اقساط ماهانه یا سالانه پرداخت می کند وبه آن سود هم تعلق می گیرد این بیمه نامه دارای 12 پوشش تکمیلی و کارت sos هم می باشد.

علاوه بر پشتوانه مالی در دوران پیری و بازنشستگی شخص میتواند برای تامین مواردی از قبیل :
تهیه مسکن ، هزینه های ازدواج، هزینه های تحصیل فرزندان و… مورد استفاده قرار گیرد.

بیمه عمر همراه با تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای جهان ارایه میشود طرفداران زیادی داشته است و با توجه به انواع آن میتوان مورد استقبال اقشار مختلف جامعه قرار گیرد.

هدف از ارائه طرح :
بررسی وضعیت مالی اکثر صندوق های بازنشستگی نشان دهنده این واقعیت است که میزان پرداختی این نوع صندوق ها در دوران بازنشستگی ،حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را نیز ندارد .با توجه به اینکه عده کثیری از افراد جامعه بااین مشکل مواجه هستند طراحی بیمه نامه ای با تشکیل سرمایه در صورت حیات میتواند تامین کننده سرمایه ای یکجا در سنین بالا بوده و تاثیر مهمی درافزایش قدرت خرید افراد در دوران بازنشستگی خواهد داشت .
پوشش های تکمیلی بیمه نامه عمر و تامین آتیه :

درصورت تقاضای بیمه­ گذار و درج پوشش در بیمه­ نامه امکان استفاده از پوشش ­های درج شده در زیر فراهم است.

  • فوت در اثر حادثه

چنانچه بیمه شده طی مدت بیمه­ نامه به­ علت حادثه فوت نماید معادل ۲،۳ و یا ۴ برابر سرمایه بیمه عمر، به استفاده کنندگان از قرارداد پرداخت می شود.

  • نقص عضو و از کارافتادگی در اثر حادثه

در صورتی که بیمه شده در زمان اعتبار بیمه­ نامه به علت حادثه دچار نقص عضو یا ازکارافتادگی دائم و قطعی شود بیمه­ گر متعهد است غرامت مربوط را براساس جداول نقص عضو بیمه حوادث شخصی و سرمایه بیمه ازکارافتادگی پرداخت نماید.

  • هزینه پزشکی در اثر حادثه

در این پوشش صورتحساب درمانی که در اثر حادثه هزینه شده باشد تا سقف تعهدات مندرج در بیمه­نامه در هر سال بیمه ­ای قابل پرداخت است.

  • معافیت از پرداخت حق بیمه

با دریافت این پوشش چنانچه بیمه شده به هر علت از کارافتاده کلی و دائم گردد و قادر به انجام هیچ­گونه فعالیتی نباشد بیمه­ گر از دریافت حق بیمه صرف نظر نموده و بیمه نامه را به اعتبار خود باقی نگه می­ دارد.

  • پرداخت سرمایه از کارافتادگی دائم و کلی

بیمه شده درصورت ازکارافتادگی کلی و دائم به هرعلت، علاوه بر معافیت از پرداخت حق بیمه فوق غرامتی معادل سرمایه مندرج در قرارداد حداکثر تا سقف ۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از بیمه پاسارگاد دریافت می­ نماید.

  • بیماری های خاص

درصورتی که بیمه شده در طول مدت بیمه نامه به هر یک از بیماری­های سرطانCancer))، سکته قلبی (Myocardial Infarction) ، سکته مغزی (Stroke)، جراحی عروق قلب (Surgery Coronary Artery)  و پیوند اعضای بدن (Main- Organ-Graft) برطبق تشخیص پزشک معتمد شرکت مبتلا گردد، بیمه پاسارگاد معادل سرمایه بیمه تحت پوشش و حداکثر تا مبلغ ۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به ازای هر یک از بیماریها به بیمه شده پرداخت می­نماید.

  • بیمه آتش­ سوزی منزل مسکونی

بیمه­ شده می­ تواند به همراه این بیمه­ نامه پوشش بیمه آتش­ سوزی برای منزل مسکونی خود تهیه نماید. بیمه­ گذار/ بیمه­ شده می­ تواند مالک ساختمان مورد بیمه بوده و یا ملک موردنظر به صورت استیجاری در اختیار وی باشد. سرمایه آتش ­سوزی بیمه­ نامه ضریبی به میزان ۵۰۰، ۷۵۰، ۱۰۰۰ و یا ۱۵۰۰ برابر حق بیمه ماهانه خواهد بود.

سقف تعهد جهت پوشش بیمه آتش­سوزی در سال اول ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ریال می­باشد و در سال­ها ی بعد با افزایش ۵% و یا ۱۰% تا ۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال قابل افزایش می­باشد.

 

تخفیف های ویژه برای بیمه گذاران بیمه عمر و تأمین آتیه :

شرکت بیمه پاسارگاد در پاسخ به اعتماد میلیونی هموطنان گرامی و تأمین رفاه حال بیمه گذاران عمر و تأمین آتیه اقدام به ارائه ۱۰تا ۴۰ درصد تخفیف ویژه با توجه به میزان ذخیره ریاضی دارندگان این بیمه نامه نموده است.

دارندگان بیمه نامه عمر و تأمین آتیه می توانند در زمان خرید بیمه نامه های  بدنه اتومبیل، آتش سوزی منزل مسکونی، بیمه حوادث انفرادی و بیمه درمان مسافرتی از تخفیف های ویژه برخوردار شوند.

افزایش سقف تعهدات و پوشش های بیمه عمر پاسارگاد

پوشش فوت بر اثر حادثه از 250میلیون تومان به 450 میلیون تومان افزایش یافت.

هزینه ی پزشکی ناشی از حادثه از 25 میلیون تومان به 40میلیون تومان افزایش یافت.

پوشش بیماری های خاص از 40 میلیون تومان به 60 میلیون تومان افزایش یافت.

پوشش آتش سوزی منزل مسکونی در سال اول از 100 میلیون تا 400 میلیون و تا سقف 800 میلیون تومان افزایش یافت.

(بیمه پاسارگاد ارائه دهنده کاملترین بیمه عمرو تامین آتیه در کشور)