نمایندگی بیمه پاسارگاد شمال تهران

نمایندگی بیمه پاسارگاد کد ۳۰۳۰ آماده ارائه خدمات بیمه‌ای در شمال و سایر نقاط تهران می‌باشد. در صورتی که در محله‌‌های مینی‌سیتی، ازگل، شهرک محلاتی، فرمانیه، قیطریه، تجریش، اندرزگو، آجودانیه، اقدسیه، فرمانیه، دارآباد، کاشانک، لواسان، چیذر، پاسداران، کامرانیه، سوهانک، اراج، شهرک قائم، شهرک لاله، اوشان (مژدی)، لواسان و سایر محله‌های شمال تهران هستید، می‌توانید از خدمات ما که نمایندگی بیمه پاسارگاد در شمال تهران هستیم استفاده نمایید.

برای این منظور می‌توانید از طریق شماره‌های زیر برای مشاوره رایگان و طرح سوال‌های خود در رابطه با خدمات بیمه‌ای با ما تماس بگیرید:
۲۲۴۶۵۹۴۱
۲۲۴۶۵۹۴۲
۰۹۹۰۴۳۰۹۳۶۹نمایندگی بیمه پاسارگاد شمال تهران

همچنین در صورت تمایل می‌توانید به صورت حضوری به دفتر ما به آدرس شمیران، اقدسیه، بزرگراه ارتش، شهرک محلاتی، خیابان مروارید، پاساژ نخل، ورودی یاس، پلاک ۱۵۷، نمایندگی بیمه پاسارگاد کد ۳۰۳۰ مراجعه نمایید.

نمایندگی بیمه پاسارگاد کد ۳۰۳۰، در زمینه صدور انواع بیمه‌ از قبیل بیمه عمر و تامین آتیه، بیمه ثالث و بدنه، بیمه آتش‌سوزی، باربری، پزشکی و پیراپزشکی، بیمه تکمیلی، بیمه مسئولیت، بیمه مسافرت خارجی، بیمه مهندسی و سایر بیمه‌ها فعالیت می‌نماید.

خدمت ویژه ما ارسال رایگان انواع بیمه‌نامه برای مشتریان نمایندگی بیمه پاسارگاد کد ۳۰۳۰ در شمال تهران می‌باشد. در صورتی که بیمه مورد نظر خود  را از ما تهیه نمایید این امکان برای شما وجود دارد که بیمه‌نامه را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.